Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Penzion a restaurace Zlobice / ubytovanie Zlobice Vítajte

Penzion Zlobice a restaurace Zlobice

Penzión Zlobice sa nachádza v blízkosti historického mesta Kromeríž. Ponúka komfortné izby a apartmány v kategórii First Class Superior **** a apartmány v kategórii Štandard *** +. Možnosť stravovania v priľahlej reštaurácii.

Hostia penziónu Zlobice majú istotu bezproblémového parkovania v areáli a pripojenia k Wi-Fi sieti. K dispozícii je klimatizovaný salónik s 30 miestami, v ktorom sa podávajú raňajky, je možné tu obedovať a večerať. Salónik je prispôsobený aj pre organizovanie rôznych podujatí - svadieb, osláv, rautov, pracovných stretnutí, schôdzí, školení atď

V prízemí budovy penziónu Zlobice sa nachádza spoločenská sála pre 150 osôb s všestranným využitím ako koncerty, predvádzacie akcie, stretnutia absolventov, divadlá, plesy, karnevaly, premietanie filmov, tanečné zábavy, diskotéky ...

V penzióne Zlobice je tiež detský kútik a vonkajšie preliezačky. Malí i veľkí iste ocenia relaxačné jazierko. V areáli nájdete tenisový kurt a ihrisko na nohejbal, volejbal či malý futbal, stolný tenis alebo biliard. Možnosť prenájmu športového vybavenia, bicyklov a kolobežiek.

Personál reštaurácie na objednávku pripraví degustáciu vo vínnej pivnici, grilovanie alebo domácu zabíjačku.

Ubytovanie
Penzión a reštaurácia Zlobice určite uspokojí nároky každého hosťa. Prvé ubytovacie poschodie ponúka útulné ubytovanie pre rodiny, skupiny, pracovné kolektívy, športové oddiely, skupiny priateľov apod za príjemnú cenu, zodpovedajúcu úrovni Standard *** +. Nájdete tu priestranné apartmány pre 4 - 7 osôb, jeden aj s kuchynským kútom. Druhé poschodie ponúka luxusné a moderné apartmány a izby pre 2 - 4 osoby (väčšie aj s kuchynským kútom), s možnosťou prístelky vo výbave First Class ****.

Reštaurácia
V prízemí penziónu Zlobice je reštaurácia, kde pre hostí na každý týždeň pripravujú poludňajšie menu a každý týždeň tiež špeciálne "víkendové menu". Varí sa z kvalitných surovín z miestnych zdrojov. Reštaurácia ponúka aj usporiadanie Vašej svadby vrátane svadobnej hostiny. Na Vaše želanie pripravia ľubovoľný raut aj iné gastronomické zážitky. Bufetové raňajky, stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie. Vybavený bar.

Služby
Komfortné ubytovacie služby. Kľud daný polohou penziónu Zlobice, pritom v blízkosti všetkých služieb mesta Kromeríž, zároveň však penzión ponúka jedinečné súkromie vďaka umiestneniu v uzavretom areáli a dostatočnej vzdialenosti od susedných domov. Krásny a upokojujúci výhľad na okolité záhrady aj na Hostýnské vrchy a okolité stráne. Krb, spoločenská miestnosť, salónik alebo slnečné terasy spríjemní pobyt a vyčistí hlavu. Relax a wellness zóna v mieste a ďalšie v dosahu. Fínska sauna, para, bazén s protiprúdom, Whirpool - vírivka pre niekoľko osôb, odpočiváreň a profesionálne relaxačné či športové masáže. Bezplatný Wi-fi Internet.

Okolie
Pýchou mesta Kroměříž a okolí je komplex arcibiskupského zámku a záhrad chránený ako pamiatka UNESCO. Okrem poznávanie pamiatok a prírody oblasť žije bohatým kultúrnym životom a ponúka rad možností pre letné i zimné pobyty.

Penzion Zlobice a restaurace Zlobice - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Zlobice a restaurace Zlobice - možnosť pripojenia na internetPenzion Zlobice a restaurace Zlobice - k dispozícii letná terasaPenzion Zlobice a restaurace Zlobice - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Zlobice a restaurace Zlobice - hotel má reštauráciuPenzion Zlobice a restaurace Zlobice - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Zlobice a restaurace Zlobice - Izby s vlastnou toaletouPenzion Zlobice a restaurace Zlobice - Iybz sú vybavené televízorom